Novira Plaza

Novira Plaza

Novira Plaza on 2016. aasta suvel valminud Tallinna ärikvartali südames asuv 15-korruseline modernne büroo- ja korterihoone.

Tartu maantee, Liivalaia ja Pronksi tänava nurgale kerkinud kõrghoone esimesele korrusele jäävad avarate vitriinakendega esinduslikud kaubanduspinnad väljapääsuga Tartu maanteele. Korrustel 2-12 ja 15 asuvad eksklusiivsed büroopinnad ning 13. ja 14. korrustel elupinnad, millest kõigist avanevad suurepärased vaated vanalinnale või merele. Et hoone erineva kasutusalaga pinnad omavahel ei ristuks, on Novira Plaza büroodele ja korteritele projekteeritud eraldi sissepääsud. Asudes linnaelu keskpunktis, ümbritsevad hoonet mitmed finantsasutuste peakontorid ja hotellid ning kaubandus- ja kultuurikeskused. Novira Plaza välisviimistluses on peamiselt kasutatud klaasi, tsingitud plekki ning efektset LED-valgustuslahendust. Hoone all asub kahekorruseline parkla.

Büroo83

Büroo83

Büroo83 on aadressil Tartu mnt 83 asuv 8-korruselise funktsionaalse ja silmatorkavalt põneva arhitektuuriga ärimaja.

Hoone 1. korrusel on avar vestibüül, päevarestoran ning äri- ja kaubanduspinnad. Alates 2. korrusest algavad bürookorrused avara vaatega ümbrusele, mida on võimalik jagada kuni kaheksaks eraldi juurdepääsuga kontoripinnaks. Paiknedes lennujaama ja südalinna ühendava magistraali ääres, vaid mõnesaja meetri kaugusel bussijaamast, on Büroo83 ärimaja ideaalne neile, kes hindavad logistiliselt strateegilist asukohta Tallinna kesklinnas. Büroohoone piirkond on kiirestiarenev ja hinnatud, maja naaberkinnistule rajab Riigi Kinnisvara AS uue kohtumaja. Mugavaks parkimiseks on maja all kolmekorruseline autoparkla.

Centennial

Centennial

Centennial on kaasaegne ärimaja ja hotell Tallinna kesklinnas, Kaarli kiriku ja Rahvusraamatukogu vahetus läheduses Endla tänaval.

Hoone koosneb kahest eraldi osast – ärimajast ja hotellist, mis on omavahel seotud avatud aatriumi ning lobbyga. Seitsmekorruselises osas valmis 2016. aasta suvel uus, täielikult renoveeritud ärimaja büroo- ja teeninduspindadega. Madalamas 4-korruselises osas asub Unique Hotels Grupi eestvedamisel 4* hotell koos konverentsiruumide ja restoraniga. Hoone on ehitatud 1960ndatel Eesti Riiklikule Statistikaametile ja renoveeriti täielikult 2016. aastal, mille käigus sai Centennial endale silmapaistva fassaadi koos energiasäästlike tehniliste lahendustega. Rekonstrueerimisprojekti autor on juhtiv arhitektuuribüroo Allianss Arhitektid.

Kalaranna kodu

Kalaranna kodu

Kalaranna kodu asub Tallinna ühes populaarseimas elamupiirkonnas – vaikses mereäärses Kalamajas.

Asumi üheks esindustänavaks kavandatud Vana-Kalamaja tänavale on arhitektid Martin Aunin ja Marti Kahu projekteerinud neli väikest 2-4-korruselist äripindadega kortermaja, mis sulanduvad miljööväärtuslikku ümbruskonda ning loovad tänu kinnisele sisehoovile privaatse ja tervikliku elukeskkonna. Vanalinnast vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel olevad majad asuvad aadressidel Vana-Kalamaja 45, Vana-Kalamaja 43, Vana-Kalamaja 41 ja Küti tänav 2a. Kõigil hoolikalt valitud ja kvaliteetsete materjalidega viimistletud korteritel on maast laeni aknad ning enamikel on suured terrassid ja rõdud. Hoonete alla on rajatud maa-alune parkla ning autovabas sisehoovis oma mänguväljak noorematele elanikele.