Das Haus - äripindadega korterelamu südalinnas

Das Haus

Das Haus on Pärnu maantee ja Süda tänava vahelisele alale kerkiv uusarendus, kuhu rajatakse neljast arhitektuurselt eristuvast hoonest koosnev elamukvartal. Das Haus on uueks maamärgiks linna südames, uueks koduks nii neile, keda paelub rahulik elu kui neile, kelle näpp peab alati olema elu pulsil. Lisaks eksklusiivsetele 1-5 toalistele korteritele on 1. korrusele ette nähtud ka kaubanduspinnad. Das Haus korterid on avarate planeeringutega ning korteritest avanevad kaunid vaated Tallinna linnale ja Süda tänava rohelusele. Parkimine on lahendatud kahekorruselises maa-aluseses garaažis.

Merirahu kodu - eksklusiivsed kortermajad mere ääres

Merirahu kodu

Merirahu kodu on Rocca al Mare Vabaõhumuuseumi ja Merirahu elamurajooni vahele kerkiv uusarendus, mis pakub vaikset, merelähedast ja privaatset elukeskkonda. 2,5 hektari suurusel mereäärsel maa-alal valmib kokku 8 kolmekorruselist hoonet, kus igaühes on 6 suurte terrassidega korterit, lift ja maa-alune parkimiskorrus. Merirahu kodu territoorium on suletud ning küündib Vabaõhumuuseumi teelt mererannikuni. Avarate 20-40 m2 terrasside ja privaatsete õuealadega korterid loovad Merirahu kodu elanikele võrratu miljöö koduõue rõõmude nautimiseks. Neli esimest maja valmivad 2020. aasta kevadeks.

Laheranna - privaatsed krundid Jõelähtmel

Laheranna

Laheranna on looduskaunis piirkond, mis asub Jõelähtme vallas Ihasalu lahe ääres ning on Tallinna kesklinnast vaid 30-minutilise autosõidu kaugusel. Laherannas on müügil privaatsed liivarannal paiknevad kinnistud suurusega 7 000-13 000 m2. Piirkonnas on väljaehitatud infrastruktuur, asfalteeritud juurdesõiduteed kruntidele ja tänavavalgustus. Laheranna arhitektuurilist terviklikkust tagab Meelis Pressi poolt loodud ühtne stiil kerkivatele majadele. Laheranna asub 3-minutilise autosõidu kaugusel Neeme külast – endine väike kaluriküla, kus on olemas pood, lasteaed, algkool ning Ruhe restoran. 15-minutilise autosõidu kaugusel asub nii Kaberneeme jahisadam koos OKO restoraniga kui ka Estonian Golf & Country Club.