Stellar. Südalinna crème de la crème

Stellar

Unikaalne elumaja. Unikaalses kohas.
Novira Capital toob kinnisvaraturule uue südalinna südames asuva kõrghoone – Stellar, Tartu mnt 15. Parim asukoht – restoranide, gurmeelettide ja muu meelelahutuse keskel. Kuid vaikses tänavaosas ja oma sisehooviga.

Prestiiž ja privaatsus käsikäes.
Eesti tipparhitektide projekteeritud ja parimatest materialidest ehitatud Stellar on kõrgete lagedega, sisehooviga, luksusliku lobby ja rõdudega elumaja.

Tehnoloogia ja keskkonnasõbralikkus.
Stellar ehitatakse A-energiaklassi – Leed Platinum sertifikaadiga kõrghooneks. Korterite valgustus ja küte on juhitavad äpi kaudu kasvõi teel koju lennujaamast või suvilast. Hoone välisarhitektuuri on loonud PLUSS arhitektid ning hoone siselahenduste autor on Meelis Press arhitektuuribüroo.

Novira Plaza – Bringing people together

Novira Plaza Riga

Novira Plaza on 7-korruseline modernne büroohoone Riia linna südames. See on ideaalne kohtumispaik linnasagina sees, mis tuksub ideaalselt selle rentnike vajaduste rütmis. Selle kordumatu hoone autoriteks on arhitektuuribüroo BB Studija arhitektid Dace Putnina ja Andris Kalinka.

Äriringkondade esindajad hindavad selle hoone lummavaid vaateid, elegantset funktsionaalsust ja ainulaadseid kõrgtasemel büroosid. Marijase tänaval algabki sinu äri uus elu.

apArts - suvepealinna uusim peatuspaik

apArts

Pärnu linna südames asuv apartementhotell apArts on loodud endisesse Uue Kunsti Muuseumi hoonesse. Majale on andnud uue ilme tuntud ja tunnustatud arhitekt Kalle Vellevoog. Maitseka ja praktilise sisekujunduse eest vastutab sisearhitekt Tiiu Truus.

Osaliselt rekonstrueeritud kuuekordsel hotellil on kahekorruseline uus osa. Majas asub kokku 58 rõduga apartementi ja 2 äripinda, mille suurused jäävad vahemikku 21 kuni 95 m2. Rekonstrueeritud osa esimese ja kuuenda korruse apartmente ilmestavad lükanduste ja klaaspiiretega terrassid. Kõrged laed teevad ruumid avaraks ning naturaalsese tammeparketiga kaetud põrandad toovad neisse hubasust.

Büroo31 - büroo linna südames

Büroo31

Büroo 31 on uus ja modernne büroohoone, mis kerkib Pärnu mnt ja Süda tn nurgale, aadressile Pärnu mnt 31.

Hoone esimesel korrusel asuvad kaubanduspinnad ning esinduslik restoran. 2.-6. korrustel asuvad büroopinnad, mis jäävad suuruselt 50-280 m2 vahemikku. Avaratest ja hästi läbi mõeldud planeeringuga büroodest avanevad kaunid vaated vanalinnale, merele ja Süda tänava rohelusele. Samuti on osadel büroopindadel ka oma eksklusiivne terrass.

Büroo 31 asub linna tuiksoonel ja on suurepäraselt ligipääsetav nii ühistranspordiga, autoga kui ka jalgsi. Maja all paikneb 2-korruseline parkla, kuhu büroopindade omanikel on võimalus osta parkimiskohad.

Das Haus - äripindadega korterelamu südalinnas

Das Haus

Das Haus on Pärnu maantee ja Süda tänava vahelisele alale kerkiv uusarendus, kuhu rajatakse neljast arhitektuurselt eristuvast hoonest koosnev elamukvartal. Das Haus on uueks maamärgiks linna südames, uueks koduks nii neile, keda paelub rahulik elu kui neile, kelle näpp peab alati olema elu pulsil. Lisaks eksklusiivsetele 1-5 toalistele korteritele on 1. korrusele ette nähtud ka kaubanduspinnad. Das Haus korterid on avarate planeeringutega ning korteritest avanevad kaunid vaated Tallinna linnale ja Süda tänava rohelusele. Parkimine on lahendatud kahekorruselises maa-aluseses garaažis.