Komanda

Arle Melders (Arle Mölder)

vadošais partneris

+372 612 0180

arle.molder@novira.ee

Loe

Andress Līnso (Andres Liinsoo)

partneris, celtniecība un plānošana

+372 612 0180

andres.liinsoo@novira.ee

Loe

Nikolajs Križanovskijs (Nikolay Kryzhanovskiy)

finanšu vadītājs

+372 612 0180

nikolay.kryzhanovskiy@novira.ee

Loe

Jūlija Apurina (Julia Apurina)

grāmatvede

+372 612 0180

arved@novira.ee

Loe

Andrejs Andrejevs (Andrei Andrejev)

finanšu analītiķis

+372 612 0180

andrei.andrejev@novira.ee

Loe

Rēta Lēne (Reet Lääne)

juriste

+372 612 0180

reet.laane@novira.ee

Loe

Heiki Sītams (Heikki Siitam)

būvniecības projektu vadītājs

+372 612 0180

heikki.siitam@novira.ee

Loe

Kaido Kanns (Kaido Kann)

būvniecības projektu vadītājs

+372 612 0180

kaido.kann@novira.ee

Loe

Tāvi Aviksons(Taavi Avikson)

nekustamā īpašuma pārvaldnieks

+372 612 0180

taavi.avikson@novira.ee

Loe

Kairi Karu

komercdirektore

+372 612 0180

kairi.karu@novira.ee

Loe

Tāvi Reimetss (Taavi Reimets)

tirdzniecības pārstāvis

+372 5858 0906

taavi.reimets@novira.ee

Loe

Gerli Valgma

tirdzniecības pārstāve

+372 5688 6388

gerli.valgma@novira.ee

Loe

Jūlija Tihane (Julia Tihane)

biroja vadītāja

+372 612 0180

julia.tihane@novira.ee

Loe

Bruno Dzalbs

projektu vadītājs

+371 2635 6555

bruno.dzalbs@novira.lv

Loe

Spodra Šopova

projektu vadītājs

+371 2866 9913

spodra.sopova@novira.lv

Loe

Undalgs Mētra

projektu vadītājs

+371 2913 3884

undalgs.metra@novira.lv

Loe

Jānis Motte

jurists

janis.motte@novira.lv

Loe

Katrīna Urbāne

attīstības projektu vadītājs

+371 2862 0368

katrina.urbane@novira.lv

Loe