Komanda

Märt Moosar

Latvijas reģiona vadītājs

+371 2 6185285

mart.moosar@novira.lv

Loe

Jānis Motte

jurists

janis.motte@novira.lv

Loe

Arle Melders (Arle Mölder)

vadošais partneris

+372 513 0090

arle.molder@novira.ee

Loe

Nikolajs Križanovskijs (Nikolay Kryzhanovskiy)

finanšu vadītājs, partneris

+372 5843 6663

nikolay.kryzhanovskiy@novira.ee

Loe

Andress Līnso (Andres Liinsoo)

partneris, celtniecība un plānošana

+372 511 1412

andres.liinsoo@novira.ee

Loe

Heiki Sītams (Heikki Siitam)

būvniecības projektu vadītājs

+372 506 9456

heikki.siitam@novira.ee

Loe

Kairi Karu

komercdirektore

+372 56 454 454

kairi.karu@novira.ee

Loe

Tāvi Aviksons(Taavi Avikson)

nekustamā īpašuma pārvaldnieks

+372 528 5045

taavi.avikson@novira.ee

Loe

Viktoria Ivard

grāmatvede

+372 5350 3317

viktoria.ivard@novira.ee

Loe

Andrejs Andrejevs (Andrei Andrejev)

finanšu analītiķis

+372 612 0180

andrei.andrejev@novira.ee

Loe

Rēta Lēne (Reet Lääne)

juriste

+372 5648 6908

reet.laane@novira.ee

Loe

Tāvi Reimetss (Taavi Reimets)

tirdzniecības pārstāvis

+372 5858 0906

taavi.reimets@novira.ee

Loe

Gerli Valgma

tirdzniecības pārstāve

+372 5688 6388

gerli.valgma@novira.ee

Loe

Ruta Dubs

ofisa menedžeris

+372 53001528

ruta.dubs@novira.ee